Kam se dá omylem kliknout

9/10/2018

Jak jsme šťastní, tak nás neposlouchají klávesy


Tak jsme zase tady. Nejenom proto, abychom rozptýlili obavy těch, co se dosud neodvážili doufat, že bychom s vámi mohli zůstat. Inu, mohli. Spolu s ostatními jsme se dohodli, že jestli někdo z nás přestane psát, zbytek týmu ho\ji rituálně zabije. Nemohu zde prozradit všechny schválené kroky tohoto procesu, protože tím bych se vystavil velmi podobnému osudu, jako osoba, která … Ale vy už určitě všechno chápete. Nikdy jsme nepsali pro neinteligentní čtenáře. A rozhodně s tím teď nebudeme začínat.

Přiznám se vám, že jsem po uveřejnění našich nových článků nečekal tak velkou odezvu. Dva z vás mi dokonce volali na mobil. Sice jsem svoje číslo nikde neposkytoval, ale vy jste prostě šikovní. A ano, dokonale jste předstírali, že mi chcete nabídnout lepší tarif. Ale já jsem vás odhalil. Inu, přeci jen taky musím být inteligentní, abych mohl psát pro podobně založené lidi.

Prostě a jednoduše: Cítíme vaši podporu a je to masivní. A cítíme, že vám máme ještě hodně toho co nabídnout. A tak to prostě budeme nabízet. Příjemné čtení a hodně zábavy kolem středy. Je to mezinárodní den jogurtových kultur.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsme skvělí, stateční a dokonalí a máme rádi vanilkový puding. To abyste věděli...