Kam se dá omylem kliknout

9/04/2018

Je někdy obtížné být mužem, ale já to zvládám


Já vím, na co se chcete zeptat. Vím, co vás zajímá a co vám nedá spát. Proč po večerech ležíte zpocené v posteli, jen ledabyle přikryté a snažíte se přijít na to, co vlastně celou tu dobu, kdy jsem mlčel a nedával jsem o sobě vědět, byť jsem docela dobře mohl, alespoň na Facebooku nebo Instagramu nebo prostě někde jinde, všem těm utrápeným slečnám s perfektní postavou a dychtivým úsměvem dát o sobě vědět, co dělám a tak. Jenomže já vám nemůžu prozradit nic. Ani kapička z mých zážitků a dobrodružství nezůstane na tomto blogu. Budete se muset smířit s tím, že jsem vedl velmi zajímavý a uspokojující život.

Teď, když jsme si to všechno ujasnili, můžeme se začít věnovat něčemu zajímavému, co říkáte? Věděli jste, že i muži mohou trpět nadváhou? No ano, i muži mohou být tlustí. Zpočátku jsem tomu nemohl uvěřit. Jistě, jedl jsem hodně a jedl jsem rád. Tou dobou jsem byl jednoznačně okouzlen jistou Janou z fast foodu. Ale ať jsem se snažil sebevíc, nedokázal jsem ji přesvědčit, aby se mi věnovala. Jediným okamžikem nevýslovného štěstí tak bylo, když jsem si objednával cheesburger. To byla Jana najednou samý úsměv, a dokonce se mnou i konverzovala a tak. Proto jsem si každý den vždycky postupně objednával další a další svačinky a topil jsem se v těch krásných očích. Ano, oči to byly. A když řekla: „Tady nebo s sebou?“ měl jsem šílenou chuť odpovědět, že si s ní zalezu kamkoliv bude chtít. Ale ona nikdy nechtěla.

To už ale moje mužná hruď začínala těstovatět. Ze začátku se mi to líbilo. Narostla mi prsa a měl jsem spoustu zajímavých záhybů, které jsem po večerech mohl donekonečna prozkoumávat. Ach to blažené požehnání probdělých nocí! Jenomže nic netrvá věčně. Ani věčnost ne, natož potom bezstarostné nakupování dobře padnoucího prádla. A když jsem byl nucen začít uvažovat o druhém X, rozhodl jsem se s tím něco dělat. Nejdřív jsem na to šel pozvolna. Koupil jsem si podprsenku. Hezky chlapsky černou. A sportovní, abych mohl začít cvičit. Pravda, do fitka mě s tím odmítli vzít, ale já jsem na ně vyzrál. Koupil jsem si cvičící DVD, kde zpocená paní peskovala své neméně zpocené cvičence. Upravil jsem svůj jídelníček, takže jsem jedl jenom zeleninu. A po nějaké době se začaly dostavovat výsledky.

Když mě konečně pustili z nemocnice, bylo už zase jaro. Teď musím docházet na sezení s jednou moc hezkou doktorkou. Myslím, že se jí líbím. A podle všeho dělám v tomto ohledu velké pokroky.
Někdy se i mužům stane, že uklouznou a začnou ztrácet to, co z nich dělá opravdové muže. Ale důležité je uvědomit si to včas a vyhledat odbornou pomoc. Protože není nic smutnějšího než pohled na tlusté prase, které se ani nemůže pořádně, po chlapsku, pohladit po vnitřní straně stehen.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsme skvělí, stateční a dokonalí a máme rádi vanilkový puding. To abyste věděli...