Kam se dá omylem kliknout

9/03/2018

Návratovost dlouhodobé investice


Tak jsme zase tady. Trvalo to dlouho, než se mi podařilo dát starou partu zase dohromady. Ale povedlo se! Mám z toho takovou radost, že jsem poslední dvě hodiny poskakoval po pokoji. Naštěstí mě už bolí nohy, takže můžu sovu prosluněnost náladovou vyjádřit tak, aby se tato dostala k širšímu publiku, než je pan Procházka (60+), který bydlí v bytě pode mnou.
Za poslední dva roky jsme od vás dostali spoustu emailů. Vesměs jste nám nabízeli levný sex, seznámení se s asijskými slečnami dychtícími po sňatku (to ale bohužel příliš nefungovalo) nebo jste nám nabízeli jednoduchý způsob, jak zbohatnout během deseti minut denně a přitom si ještě zvětšit penis. My ale víme, že celou tu dobu jste se chtěli zeptat na jediné: Dáte se ještě někdy dohromady?
Chápu, jak to pro vás muselo být těžké. Ani my jsme neměli velkou radost z toho, že jsme byli donuceni na čas se vzdát tohoto úžasného blogu. Ale teď už je naštěstí všemu čekání konec. Teď jsme totiž zpátky. A hodláme pokračovat v tom, co nám vždycky šlo ze všeho nejlíp. V psaní pro vás.

Chtěl bych vám všem poděkovat za trpělivost, s níž jste čekali na naše nové články. Tak si to teď pořádně užijte.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsme skvělí, stateční a dokonalí a máme rádi vanilkový puding. To abyste věděli...